• Українська
  • English
Загоюємо рани наших бійців

Загоюємо рани наших бійців

Не зважаючи на прихід весни та збільшення сонячних днів, наші бійці потребують ранозагоювальні засоби, оскільки травмування шкірного покрову рук та ніг непередбачувані. Для закупівлі інгредієнтів на дану лікарську форму співробітниками кафедр фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії і медичної біології та генетики зорганізовано акцію «Допоможемо ЗСУ», яка полягала у зборі макулатури.


Впродовж трьох тижнів студенти, викладачі та співробітники різних підрозділів БДМУ, а також небайдужі чернівчани долучилися до анонсованої акції, протягом якої було зібрано більше тони макулатури, за виручені кошти закуплено компоненти для мазі.


Висловлюємо щирі слова вдячності кожному з Вас, а саме співробітникам виробничої аптеки «Гармонія», кафедрам фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії; медичної біології та генетики; біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії; фармакології; хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії; фармації, ветеранам праці Тетяні Дьяковій та Світлані Приймак у підтриманні даної акції, бібліотеці та навчально-науковій лабораторії нашого університету, деканату медичного факультету №1, співробітникам та студентам кафедри педагогіки, психології та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича.

А МИ АНОНСУЄМО ПРОДОВЖЕННЯ ЗБОРУ МАКУЛАТУРИ!!!

Координатор акції старший викладач кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії Інна САХАЦЬКА (+38 0507047332)

Корисно знати