• Українська
  • English
Засідання ректорату БДМУ
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

Засідання ректорату БДМУ

23 листопада відбулося чергове засідання ректорату БДМУ. Про роботу медико-психологічного центру поінформував присутніх керівник центру доцент Олександр Поліщук.

Під час обговорення професор Оксана Андрієць в.о. ректора університету відзначила, що упродовж останніх років співробітники Центру, крім основної діяльності, ведуть активну консультативну роботу та надають психологічну допомогу на волонтерських засадах учасникам АТО/ООС та членам їхніх родин, а також внутрішньо переміщеним особам.

Про роботу університетських медичних центрів за 2018-2021 роки прозвітували керівники, зокрема:

  • «Обласний центр ендоурології та літотрипсії» – професор Олександр Федорук;
  • «Обласний центр малоінвазивної хірургії та гінекології» – професор Ігор Полянський.

Оксана Анатоліївна зауважила, що ми й надалі будемо продовжувати розвивати університетські медичні центри, і це має відбуватися у тісній співпраці з практичною охороною здоров’я – з КНП «ЛШМД» та «ОКЛ». Також в.о. ректора наголосила, що потрібно вводити нові методики в Центрах, а фахівці мають постійно вдосконалювати професійні навики як на базі провідних лікувальних установ України, так і за кордоном.

Відповідальний за профорієнтаційну роботу в університеті професор Роман Булик висвітлив інформацію про виконану роботу у 2021 році щодо залучення учнівської молоді на навчання до БДМУ.

Під час аналізу профорієнтаційної роботи професор Оксана Андрієць закцентувала увагу на тому, що варто більш широко висвітлювати інформацію про БДМУ, збільшити кількість візитів до фахових медичних коледжів та шкіл; вже тепер потрібно розпочинати вступну кампанію-2022. За словами Оксани Анатоліївни кожен співробітник університету має бути активним учасником профорієнтаційної роботи.

Про перенесення термінів заробітної плати у грудні 2021 року поінформувала Олена Цюпа, заступник головного бухгалтера.

В обговоренні вище зазначених питань взяли участь Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, Олександр Іващук, проректор з наукової роботи, Андрій Іфтодій, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, Олександр Юзько, завідувач кафедри акушерства та гінекології, Володимир Глубоченко, декан медичного факультету №2, Інга Єременчук, помічник ректора з іміджевої політики.

На завершення Оксана Анатоліївна поінформувала про хід вакцинальної кампанії в університеті та відзначила, що наразі ми маємо добрі показники та рухаємося в правильному напрямку (вакцинація співробітників – (94.61%); вакцинація викладачів – (96.88%); вакцинація студентів – (80,82%); вакцинація інтернів – (80,72%); вакцинація аспірантів – (98.3%)).

Корисно знати