• Українська
Спортклуб БДМУ має ще одного майстра спорту
Спортклуб БДМУ має ще одного майстра спорту

Спортивний сезон 2019 року в БДМУ розпочався надзвичайно успішно: маємо золото поважних змагань і нового майстра спорту!

У перші вихідні березня член збірної університету з силових видів спорту Череп Андрій (медичний факультет №2, 6 курс), виступаючи на Відкритому кубку ВПА Західної України в м.Луцьк, що проводився на підтримку дітей із хворобою spina bifida, гідно представив рідний університет та область і впевнено переміг у дисципліні підйом штанги на біцепс у ваговій категорії до 90 кг з результатом 69 кг.

Даний результат є нормативом майстра спорту, то ж ми щиро вітаємо Андрія і з перемогою, та зі здобуттям почесного звання. Це заслужена нагорода за довгий час тренувань та величезні докладені зусилля.

Матеріал підготувала старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Куліш Н.М.

Корисно знати