• Українська
  • English
Доцент БДМУ – бронзовий призер Чемпіонату Світу зі спортивного орієнтування (рогейн)

Впродовж 26-27 серпня у м. Старе Место (Чехія) відбувся 17-й Чемпіонат Світу зі спортивного орієнтування (рогейн, 24 години), в якому взяла участь доцент кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії Бевзо Валентина Вікторівна.

У цьогорічному Чемпіонаті Світу з рогейну взяли участь 540 спортсменів-орієнтувальників (258 команд) із 21 країни. Україну на цих змаганнях представляли 42 спортсмени, із них 10 – орієнтувальники Чернівецької області.

Разом зі своїм напарником по команді викладач Бевзо В.В. в нелегкій боротьбі здобула бронзову медаль серед ветеранських команд, поступившись командам з Естонії та Англії. Протягом 24 годин чемпіонату ветеранська команда з Буковини подолала по гірській місцевості в складних погодних умовах понад 60 кілометрів і набрала 239 балів та посіла почесне 3 місце в віковій категорії «суперветеранів». В даній категорії змагалися 22 команди з різних країн світу.

З 17-го чемпіонату світу національна команда орієнтувальників-рогейнерів привезла до України 13 медалей різного ґатунку.