• Українська
  • English
Команда БДМУ взяла участь у IV чемпіонаті України з шахів

Упродовж 24-26 січня в Івано-Франківському національному медичному університеті відбувся IV чемпіонат України з шахів серед вищих медичних навчальних закладів. У чемпіонаті взяли участь 12 збірних команд.

За регламентом, учаснику на гру відводилося 10 хвилин з додаванням 10 секунд за кожний хід. Вперше на чемпіонаті обраховувався міжнародний шаховий рейтинг, а за перебігом змагань можна було слідкувати он-лайн на міжнародному сервері Chess Results.

Команду БДМУ представляли три студенти з медичного факультету №2: Ягер Іван – 6 курс , Шевчук Микола – 6 курс та Тимчик Олександр – 2 курс.

Ягер Іван здобув 7 перемог з 9 і посів ІІІ місце в особистому заліку. Врахуємо те, що йому прийшлося виборювати цю перемогу серед майстрів та кандидатів у майстри спорту.

Тренерську збірну команди БДМУ представляли старший викладач кафедри Ібрагімова Л.С. та голова спортклубу старший викладач Андрієць М.М., які вивчили особливості проведення змагань такого рівня. Вони переконані, що врахувавши окремі недоліки в підготовці нашої збірної ми можемо претендувати на перші місця в рейтингу серед ВМНЗ України.