• Українська
Легкоатлети БДМУ – в трійці кращих в області
Легкоатлети БДМУ – в трійці кращих в області

12 вересня відбувся чемпіонат Чернівецької області з легкої атлетики, який зібрав найсильніших спортсменів нашого краю. Вже традиційно активну участь у змаганнях взяли представники БДМУ.

Легкоатлети БДМУ – в трійці кращих в областіПід час змагань спортсмени нашого закладу освіти змагалися з професійними спортсменами, в тому числі й з Майстрами спорту України. Легкоатлети БДМУ – в трійці кращих в області

Срібною призеркою серед жінок на дистанції 100 метрів стала студентка 4 курсу фармацевтичного факультету Семчук Марія, а бронзу на цій самій дистанції виборола Булік Олександра, студентка 3 курсу медичного факультету №2.

Серед чоловіків на дистанції 100 метрів виборов бронзову нагороду лідер нашої команди Краснопортко Юрій, студент 4 курсу медичного факультету №2.

Вітаємо наших спортсменів  та бажаємо нових перемог!

Корисно знати