• Українська
  • English
Міжнародний день студентського спорту

Міжнародний день студентського спорту

Щорічно 20 вересня в Україні відзначається Міжнародний день студентського спорту. До цього свята долучаються і студенти та викладачі Буковинського державного медичного університету. І це не дивно, адже здоровий спосіб життя у поєднанні з фізичною культурою і спортом є надійним джерелом здоров’я та довголіття.

Викладачі кафедри медицини катастроф та військової медицини, які викладають дисципліну «Фізичне виховання» спільно зі спортивним клубом університету «Медик» спрямовують свої зусилля на масове залучення студентів та співробітників до систематичних занять фізичною культурою та спортом, проведення різноманітних змагань серед курсів і факультетів, роботу спортивних команд, секцій, груп здоров’я, підготовку збірних команд університету до обласних змагань, а також пропаганду здорового способу життя.

Спорт на благо миру та розвитку – гасло цієї міжнародної події, яке підкреслює важливість і необхідність такого виду загальнолюдської діяльності для всіх нас, для суспільства, держави. Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою загального процвітання та благополуччя України.

 

Корисно знати