• Українська
Першість жіночої збірної з волейболу

Першість жіночої збірної з волейболу

Цього року жіноча волейбольна збірна команда БДМУ вперше за кілька років перерви повернулася до участі у Чемпіонаті Чернівецької області з волейболу. В університеті з‘явився новий але добре відомий у спортивних колах тренер – Гринько Сергій Олександрович, наразі чинний тренер команди вищої ліги. І результати не забарилися – сезон 2021/2022 розпочався з блискучої перемоги команди БДМУ над командами:

ВК Петрівці -3:0

ВК ЧОДЮСШ-2 – 3:0

Під керівництвом свого нового тренера Гринька С.О., який тренує команду та направляє весь свій досвід на її підготовку, завдяки величезним зусиллям другого тренера команди – викладача фахового коледжу БДМУ Маланій Віти Іванівни та постійній підтримці завідувача кафедри медицини катастроф та військової медицини Бірюка Ігоря Григоровича, а також непереможному бажанню дівчат досягати максимальних висот, такий результат став можливим.

Бажаємо не зупинятись на досягнутому, рухатись вперед і підкорювати все нові і нові вершини, прагнути найкращих результатів і бути лідерами.

Корисно знати