• Українська
  • English
Представники БДМУ у суддівській команді Кубку України з мотокросу

Представники БДМУ у суддівській команді Кубку України з мотокросу

Упродовж 27-28 травня відбувся Кубок України та Кубок міста Чернівці з мотокросу, що проводилися згідно із календарем Міністерства Молоді та Спорту України та Федерації Мотоциклетного Спорту України у м. Чернівці на легендарній трасі «Суперкрос».

У змаганнях взяли участь понад 100 мотокросменів зі всієї України, спортсмени приїхали навіть з областей, в яких ведуться активні бойові дії.

Відкривали змагання заступник Чернівецького міського голови Юрій ЛЕСЮК, начальник Управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької міської ради Дмитро МАКАРЕНКО, Директор ПрАТ «Гравітон» Віталій ЧЕРНОУСЕНКО, зам командира 3-ої роти по роботі з особовим складом Роман ХАРЧЕНКО, почесний член Асоціації «Техноспорт» Анатолій ДОРОЧЕВСЬКИЙ, почесний віце-президент Асоціації “Техноспорт” Михайло ДРАЛЮК та інші.

Змагання відбулися на високому рівні, який відзначили усі спортсмени. Організаторами виступили Голова оргкомітету з організації змагань мотоциклетного спорту ГО Асоціації «Техноспорт» Олег СКРИПНІКОВ – майстер спорту з мотодисциплін, багаторазовий чемпіон України та Центральної Європи, та представниця БДМУ доцент кафедри біологічної фізики та медичної інформатики, керівник інноваційного відділу БДМУ, а також членкиня Правління Федерації мотоциклетного спорту України Євгенія МАХРОВА – суддя міжнародної категорії та Головний суддя даних змагань.

Активну участь у суддівстві змагань взяли й студенти І та ІІ курсів Буковинського державного медичного університету, які працювали суддями на дистанції, та після інструктажу та тренувань показали суддівські навички високого класу: студенти фармацевтичного факультету: Плащевська Христина та Гуменна Діана; медичного факультету №1: Кузьмак Олександр, медичного факультету №2: Оликсюк Ірина та Ян-фу-шан Роман, медичного факультету №4: Гнатишко Владислав.

За результатами всіх трьох етапів наша команда «Буковина-БРЮТ» посідає 3 місце в Україні. Вболіватимемо і надалі за Чернівецьких спортсменів.

Корисно знати