• Українська
«Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

29 серпня Чернівці разом з усією країною вшанували пам’ять полеглих героїв акцією «Шаную воїнів, біжу за героїв України». Це символічний знак пам’яті та вдячності тим, хто віддав своє життя за свободу та незалежність рідної країни у війні на сході України. Всі бажаючі могли долучитися до цього пробігу.

IMG_20210829_100343
IMG_20210829_104936

БДМУ також долучився до цієї ініціативи. Участь в забігу взяв керівник фізичного виховання фахового коледжу БДМУ, член національної збірної команди України з легкої атлетики Еміль Ібрагімов, який біг за героя України, випускника нашого університету – Владислава Трепка.

До нашого чемпіона у цій акції долучилася також випускниця БДМУ – Вудвуд Наталія.

«Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

Ми пам‘ятаємо своїх героїв! Низько вклоняємося їм за подвиг та подаровану нам можливість жити мирним життям.

Корисно знати