• Українська
Спортсмени БДМУ успішно взяли участь у Відкритому кубку міста Чернівці

Спортсмени БДМУ успішно взяли участь у Відкритому кубку міста Чернівці

13 листопада на стадіоні Буковина відбулися змагання з легкої атлетики: Відкритий кубок міста Чернівці «РАТУША-2021»

У змаганнях взяли участь більше 300 учасників.

Не залишив жодного шансу своїм суперникам на дистанції 100 метрів серед чоловіків керівник фізичного виховання фахового коледжу БДМУ – Еміль Ібрагімов, який є діючим членом національної збірної України з легкої атлетики. Символічним є і те, що разом з нашим викладачем на п’єдесталі пошани були і наші студенти.

А саме: студент 1курсу 1 мед. факультету Матвійчук Ілля, який переміг на 100 метрів серед юніорів, та студентка 3 курсу 2мед.факультету Булік Олександра, яка серед молоді виборола бронзову нагороду показавши свій найкращій результат(тренер ст.викладач кафедри МК та ВМ Городинський Сергій Ілліч) Вітаємо призерів та переможців змагань.

Корисно знати