• Українська
  • English
Викладач БДМУ – бронзовий призер Чемпіонату Європи з рогейну
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

Викладач БДМУ – бронзовий призер Чемпіонату Європи з рогейну

В цьому році у зв’язку з пандемією коронавірусу Чемпіонат Світу з рогейну, що мав проходити в США було перенесено на 2023 рік, а Чемпіонат Європи зміщено на 2 місяці та проведено на початку вересня цього року.

 

17-й Чемпіонат Європи зі спортивного орієнтування (рогейн, 24 години) відбувся 4-5 вересня в м.Отепая (Естонія). В цьому спортивному дійстві взяла участь доцент кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії Бевзо Валентина Вікторівна.

В цьогорічному Чемпіонаті Європи з рогейну, враховуючи епідеміологічну ситуацію в країнах Європи та обмеження щодо кількості учасників, прийняло участь лише 503 спорсмени-орієнтувальники це 239 команд, що представляли 13 Європейських країн. За збірну України на цих змаганнях виступало 52 спортсмени, із них 12 – орієнтувальники Чернівецької області.

Викладач Бевзо В.В. разом зі своїм напарником по команді чернівчанином Ліпкою В.М. в групі МІКС-55 серед ветеранських команд в напруженій боротьбі здобула бронзову медаль, поступившись орієнтувальникам з Латвії. Протягом 24 годин чемпіонату команда подолала 100 кілометрів по місцевості зі значною заболоченістю і важкою прохідністю лісів та набрала 268 балів, що на 26 балів менше результату латвійської команди, яка посіла 1 місце. Друге місце посіла також команда з Латвії, набравши 287 бали.

Цьогоріч збірна команда України здобула 3 місце у загальнокомандному медальному заліку, виборовши 1 золоту, 4 срібних та 4 бронзових медалей, поступившись команді з Естонії та Латвії.

 

 

 

Корисно знати