• Українська
Заголовок: В БДМУ провели спортивний турнір з нагоди Дня медичного працівника

З нагоди Дня медичного працівника 8 – 10 червня 2021 року профспілковий комітет та спортклуб БДМУ провели турнір серед студентів БДМУ та медичних установ міста та області.

Змагання стали вже традиційними і щороку кількість учасників збільшується. Незважаючи на епідемічну ситуацію в країні, цього року у змаганнях взяли участь вісім команд: збірна БДМУ(студенти), збірна БДМУ(іноземні студенти), Міська дитяча клінічна лікарня (МДКЛ), БукФАМ (ветерани), БукФАМ (молодь), Станція екстренної медичної допомоги, Вижницька КЛ, Сокирянська КЛ.

Перемогу у змаганнях здобула команда збірної БДМУ. Срібними призерами стала команда МДКЛ, а бронзу здобула команда БукФАМ (молодь).

Склад команди переможців:

Андрієць Микола Миколайович –  тренер команди, голова спортклубу, старший викладач кафедри медицини катастроф та військової медицини

Бербець Андрій Миколайович – доцент кафедри акушерства і гінекології з курсом підліткової гінекології.

Пахольчук Олександр Ігорович – інтерн БДМУ.

Кушнір Степан Анатолійович – інтерн БДМУ.

Янчик Євген Володимирович – студент фармацевтичного факультету 5 курс.

Шоломіцький Олександр Сергійович – студент медичного факультету №1 2 курс.

Войтенко Віталій Святославович – студент медичного факультету №2  5 курс.

Бурла Артем Лівіувич  – студент стоматологічного факультету 3 курс.

Заголовок: В БДМУ провели спортивний турнір з нагоди Дня медичного працівника  Заголовок: В БДМУ провели спортивний турнір з нагоди Дня медичного працівника Заголовок: В БДМУ провели спортивний турнір з нагоди Дня медичного працівника

Корисно знати