• Українська
  • English
Збірна БДМУ посіла призове ІІ місце на Обласних студентських спортивних іграх з настільного тенісу
Share on telegram

20 листопада у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання обласних спортивних ігор серед студентської молоді ЗВО ІІІ-IV рівнів акредитації з настільного тенісу.

Наша команда традиційно потужно виступає на цих змаганнях, не став виключенням і цей рік.

В загальнокомандному заліку і хлопці і дівчата здобули срібні нагороди. В особистому заліку срібну нагороду здобули Морараш Юлія (медичний факультет №1, 2 курс) та Діклевич Олександр (медичний факультет №1, 1 курс).

У складі команд вступали:

Юнаки:

• Діклевич Олександр – медичний факультет №1, 1 курс;
  • Скоротіжук Назарій – медичний факультет №2, 6 курс;
  • Гошій Вадим – медичний факультет №1, 6 курс.

Дівчата:

• Морараш Юлія – медичний факультет №1, 2 курс;
  • Левинська Наталія – медичний факультет №2, 5 курс;
  • Ворніку Коріна – фармацевтичнй факультет, 5 курс.

Корисно знати