• Українська
Збірна БДМУ успішно виступила на змаганнях з дзюдо

Збірна БДМУ успішно виступила на змаганнях з дзюдо

6 березня відбулися змагання Обласних спортивних ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації з дзюдо.

Збірна команда БДМУ дуже успішно виступила на цих змаганнях, виборовши 2 золоті, 5 срібних та 2 бронзові медалі.

Дзюдо є традиційно сильним видом спорту в університеті, і наші спортсмени дуже ретельно готувалися до цих змагань, тому такий результат для нас був абсолютно очікуваним. Надзвичайно приємним було й те, що за результатами особистих змагань у різних вагових категоріях більшість членів нашої збірної стали переможцями чи призерами.

І місце

Паучек Марія Іллівна – коледж БДМУ, спеціальність «Фармація» (9кл.);

Палагнюк Яна Олександрівна– коледж БДМУ, спеціальність «Медсестринство» (11 кл.).

ІІ місце

Голуб’як Ярослав Володимирович – медичний факультет №2, 2 курс;

Гончаров Кіріл Дмитрович – фармацевтичний факультет, 2 курс;

Корецький Роман Васильович – стоматологічний факультет, 2 курс;

Павловська Марія Миколаївна – фармацевтичний факультет, 1 курс.

Лакєєва Марія Андріївна – коледж БДМУ, «Фармація» (9 кл); 2 курс;

ІІІ місце

Рибальченко Святослав Васильович – медичний факультет №2, 3 курс;

Задоріжна Ольга Андріївна – фармацевтичний факультет, 1 курс;

Вітаємо наших спортсменів та їх наставника – викладача коледжу БДМУ Куриша Ярослава Васильовича.

Інформацію підготувала: старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Куліш Н.М.

Корисно знати