• Українська
  • English

Поселення в гуртожитки БДМУ

Гуртожитки університету

Буковинський державний медичний університет має 6 гуртожитків:

  • Гуртожиток № 1 (вул. Заньковецької, 11)
  • Гуртожиток № 2 (вул. Чорноморська, 15а)
  • Гуртожиток № 3 (вул. Чорноморська, 13)
  • Гуртожиток № 4 (вул. Білоусова,20)
  • Гуртожиток № 5 (вул. Чернігівська, 1)
  • Гуртожиток № 6 (вул. Південно-Кільцева, 8)

Гуртожитки № 1, 2, 3, 4 коридорного типу побудови із загальними приміщеннями побутового (кухні) та санітарно-гігієнічного (туалети, кімнати для вмивання, душові тощо) призначення. Гуртожиток № 5, 6 – типової блочної побудови із загальними кухнями.

  • Інформація про вільні місця та розміри плати за проживання

Поселення та проживання у гуртожитках здійснюється відповідно до Положення про студентські гуртожитки БДМУ затвердженого наказом по університету № 05-О від 10.08.2015 року.

Порядок поселення в гуртожиток (покрокова інструкція)https://vstup.bsmu.edu.ua/info/hostels/steps/

Поселення в гуртожитки 2023/24

Студентам, які бажають проживати у студентських гуртожитках БДМУ у 2023-2024 н.р., необхідно зареєструватися  (дивись відповідні реєстраційні форми) та подати в електронному вигляді фото (скан) заяви встановленого зразка (далі – заява на поселення) з особистим підписом. Зразок заяви на поселення наведений окремо.

Зверніть увагу на те, що змінилася нумерація гуртожитку № 8 на № 6

Прийом електронних заяв на поселення для розгляду на 1 етапі поселення буде проводитися з 08.05 по 07.06.2023 р.

Заяви на поселення будуть опрацьовані та розглянуті комісією з поселення не пізніше 14.06.2023 р.

Попередні списки студентів поселених у гуртожитки на 2023-2024 н.р. будуть розміщені на сайті університету, орієнтовно 19-20.06.2023 р.

УВАГА! Кімнати, у яких залишається по 1-2 мешканці підлягають звільненню. Мешканці цих кімнат подають заяви на поселення у кімнати, відповідно, з одним чи двома вільними ліжко-місцями. /Житлові кімнати у гуртожитках № 3 та № 4 містять по 4 ліжко-місця, у гуртожитку № 6 – 3 ліжко-місця. Інформація про кількість ліжко-місць у житлових кімнатах гуртожитку № 1 буде надано пізніше/.

Заяви на поселення від студентів, які станом на 31.05.2023 р. будуть мати заборгованість за проживання у гуртожитку за 2022-2023 н.р. та заяви на поселення, подані після 31.06.2023 р. будуть опрацьовані та розглянуті комісією з поселення на другому етапі поселення (орієнтовно 21- 30.08.2023 р.).

Безпосереднє поселення студентів 2-6 курсів у гуртожитки буде проводитися перед початком навчального року.

УВАГА! Важлива інформація! Адміністрацією БДМУ буде виділено, а відповідними підрозділами і службами університету буде підготовлено достатню кількість ліжко-місць у гуртожитках для задоволення потреб усіх учасників навчального процесу з числа студентів очної та заочної форм навчання, лікарів-інтернів, стоматологів-інтернів, провізорів-інтернів очної та заочної форм навчання, клінічних ординаторів, аспірантів, лікарів-слухачів циклів спеціалізації, тематичного удосконалення та ін.

У наданні місця в гуртожитку може бути відмовлено за: систематичні чи грубі порушення правил внутрішнього розпорядку студентських гуртожитків у поточному навчальному році.

Зразки заяв та реєстраційні форми

QR код для використання в додатку Приват24 за проживання в гуртожитку

Актуальні новини

Представники БДМУ у суддівській команді Кубку України з мотокросу

Упродовж 27-28 травня відбувся Кубок України та Кубок міста Чернівці з мотокросу, що проводилися згідно із календарем Міністерства Молоді та Спорту України та Федерації Мотоциклетного […]

Студенти-стоматологи БДМУ вітали маленьких чернівчан зі святом

1 червня студенти стоматологічного факультету БДМУ зорганізували для малечі свято з нагоди Дня захисту дітей.

Діти – це скарб…

Діти – це життя…