23 лютого

Бобкович К.О.

Доповідь інтерна БДМУ визнана кращою на Міжнародному конгресі у Берліні

Понеділок, 29 січня 2018 11:54

Впродовж 18-20 січня у м. Берлін (Німеччина) відбувся міжнародний конгрес з респіраторної медицини «5th International Workshop on Lung Health».

ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» представила лікар-інтерн кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб Нестеровська Ольга з доповіддю «BODE index and CAT test in the evaluation of pulmonary rehabilitation in chronic obstructive pulmonary disease patients with obesity» (науковий керівник – д.м.н. Ступницька Ганна Ярославівна).

Робота науковців БДМУ була високо оцінена членами засідання та здобула перемогу у постерній секції конгресу. Здобута перемога надає право публікації у провідному пульмонологічному виданні та забезпечує участь у Конгресі що відбудеться наступного року.

Від імені ректорату щиро вітаємо Ольгу та її наукового керівника з почесною нагородою та бажаємо нових наукових звершень.

У науковому форумі взяли участь близько 500 делегатів з різних країн Європи та Азії, Учасники мали змогу бути присутніми на лекціях провідних пульмонологів, брати участь в організованих воркшопах. Під час засідань було обговорено питання персоналізованого підходу до лікування актуальних респіраторних захворювань, висвітлено проблеми фенотипуваня та імунотерапії у веденні хворих з бронхіальною астмою та хронічним обструктивним захворюванням легень, обговорено сучасні аспекти діагностики та лікування пульмонологічних хворих.

Прочитано 1146 разів Останнє редагування Понеділок, 29 січня 2018 12:04