• Українська
  • English
Студенти БДМУ зустрілися з представниками міжнародної фармацевтичної компанії

Студенти БДМУ зустрілися з представниками міжнародної фармацевтичної компанії

Залучення стейкхолдерів до процесу забезпечення якості освітньо-професійної програми «Фармація, промислова фармація» є важливою передумовою для реалізації сучасних тенденцій при підготовці майбутніх фахівців. З цією метою 24 квітня 2024 року відбулася зустріч студентів фармацевтичного факультету з представником компанії «Серв’є Україна», фахівцем відділу управляння персоналом Тетяною ТКАЧУК за участю декана фармацевтичного факультету Надії ПАЛІБРОДИ та викладачів кафедри фармації.

Компанія Серв’є – міжнародна фармацевтична компанія зі штаб-квартирою у Франції. В Україні компанія Серв’є впродовж 20 років надає доступ до ефективного та безпечного лікування, займає провідну позицію на фармацевтичному ринку – №1 у флебології, №2 у кардіології та №11 серед фармацевтичних компаній. Наприкінці 2023 року компанію «Серв’є Україна» було визнано «Найкращим місцем для роботи 2024» за міжнародною програмою HR-сертифікації Best Places to Work.

Під час зустрічі студенти дізналися про діяльність компанії  Серв’є в Україні,  проєкти компанії в яких вони зможуть брати участь, можливості працевлаштування та професійної реалізації. Обговорено участь компанії в освітньому процесі та якісній підготовці майбутніх фармацевтів, зокрема, можливості подальшого стажування на базі компанії «Серв’є Україна».

Представник компанії розповіла про програму «Академія Серв’є» для студентів 4-5 курсів фармацевтичного факультету, яка дає змогу підготувати молодих фахівців до початку роботи у фармацевтичній галузі з перспективою роботи у компанії. Учасники зможуть ознайомитися з фармацевтичним бізнесом, зі сферою наукових досліджень та інноваційними препаратами, роботою медичного представника на прикладі компанії. Це дозволить студентам брати участь у тренінгах та презентаціях з практичними завданнями на актуальні теми в фармацевтичній галузі. До слова, у 2023 році студент фармацевтичного факультету БДМУ Андрій ЄВЧУК став фіналістом онлайн проєкту для студентів  Servier Patient Care Challenge.

Отож, розширення співпраці університету з роботодавцями з метою реалізації освітньо-професійної програми сприятиме підвищенню якості підготовки конкурентоспроможних на сучасному ринку праці фармацевтичних фахівців та розширить можливості їх працевлаштування

Інформацію підготували

декан фармацевтичного факультету Надія ПАЛІБРОДА

та доц.закладу вищої освіти кафедри фармації Аліна ПАЛАМАР

ПРИВАТБАНК

Отримувач платежу
Мельничук Олександр Миколайович
Картка
4731 1856 3202 3484
IBAN:
UA593052990262086400936203888
Рахунок отримувача:
262086400936203888
Приват24 – https://www.privat24.ua/send/a1v11

МОНОБАНК

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/7xFpdiBGs
💳Номер картки банки
5375 4112 0409 0778

Корисно знати