Благодійна акція “Різдвяний передзвін”

Різдвяні свята – час радості, посмішок та подарунків під акомпанемент колядок та щедрівок. У ці святкові дні, серця людей переповнюються любов’ю, миром та щастям. На жаль, не кожен має змогу відчути дух Різдва, а особливо ті, хто залишився самотнім, один на один зі своїми проблемами. Тому, щоб подарувати таким людям тепло сердець та хороший настрій, студентами медичного факультету № 1 було організовано акцію “Різдвяний передзвін”.

14 січня з ініціативи декана факультету професора Василя Москалюка студенти медичного факультету № 1 завітали до Чернівецького геріатричного пансіонату та подарували справжню коляду його підопічним.

Учасники ансамблю “Трембіта”, які навчаються на факультеті, допомогли організувати справжнє свято – співали колядки, щедрівки, декламували вірші та дарували солодощі людям похилого віку.

17.01.2013