Відбулася Вчена рада БДМУ

У Палаці «Академічний» 28 серпня відбулося спільне засідання Вченої ради та Конференції трудового колективу університету. Участь у роботі Президії взяла Директор Департаменту охорони здоров’я проф. Оксана Андрієць. Розпочав зібрання колективу ректор проф. Тарас Бойчук з вручення вітальних адрес ювілярам, атестатів, дипломів і свідоцтв співробітникам навчального закладу. Ректор виступив з доповіддю про підсумки роботи університету у 2013-2014 навчальному році і завдання на 2014-2015 навчальний рік. В обговоренні питання взяли участь доц. Ігор Геруш, проф. Олександр Іващук, проф. Андріан Іфтодій, доц. Петро Ковальчук, проф. Тамілла Сорокман.

Відповідальний секретар приймальної комісії доц. Володимир Глубоченко доповів про результати набору студентів на перший курс, а також заходів приймальної комісії щодо організації і проведення якісного прийому студентів у 2015 р. до Буковинського державного медичного університету та його коледжів.

28.08.2014