Студенти БДМУ взяли участь в Міжнародній конференції у Франції

НАУКОВИЙ ФОРУМ. Упродовж 27-30 листопада 2013 року студенти та викладачі стоматологічного факультету нашого університету прийняли участь у ADF Conference, яка щорічно проводиться у Франції, м. Париж. Ця наукова подія міжнародного рівня, презентація інноваційного практичного підходу до вирішення проблем сучасної стоматології. Міжнародна наукова програма конгресу об’єднує більше 40000 учасників – практикуючих стоматологів, наукових співробітників, молодих вчених, студентів.

Різноманітні наукові асоціації, які організовують наукову програму, упродовж багатьох років працювали над підготовкою широкого спектру навчально-методичного забезпечення: інтерактивні сесії, майстер-класи, живі клінічні демонстрації, лекції, семінари-практикуми, що оптимально відображає вимоги сучасної стоматології.

Наукова програма передбачала 6 секцій: “Пародонтологія”, “Ортопедична стоматологія”, “Імплантологія”, “Хірургічна стоматологія”, “Ортодонтія”, “Ендодонтія”. Упродовж 4-х днів проводилися пленарні засідання, лекції та майстер-класи на різноманітну тематику: “Малоінвазивна стоматологія: наукові і клінічні рекомендації”, “Нехірургічна пародонтологія: можливості та обмеження”, “Хірургія пародонта – від максимального до мінімального“, “Протезування, сьогодні і завтра – що встановлено і що ще необхідно”, “Пародонтит та системні захворювання”.

Окрім наукового спрямування конференції, організатори забезпечили цікаву пізнавальну та екскурсійну програми містами Європи.

Матеріал підготували: Кузняк Людмила та Яворський Андрій, студенти стоматологічного факультету