• Українська
  • English
Фахівчині БДМУ – в числі розробників унікального навчального курсу
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Фахівчині БДМУ - в числі розробників унікального навчального курсу

Фахівчині БДМУ – в числі розробників унікального навчального курсу

З січня по червень 2021 року 15 викладачок із 7 ЗВО України натхненно працювали над створенням унікального навчального   курсу «Людяність та емпатія в роботі медика».

Майстерня з розробки курсу відбулася завдяки підтримці Україно-Швейцарського Проєкту «Розвиток медичної освіти» за блискучої фасилітації Анастасії Леухіної – авторки «Зовсім не страшна книга», викладачки Київської школи економіки.

Від Буковинського державного медичного університету для роботи в майстерні було запрошено Оксану Петринич (кафедра сімейної медицини), Олену Коротун (кафедра педіатрії та дитячих інфекційних хвороб), Тетяну Щудрову (кафедра фармакології).

Курс «Людяність та емпатія в роботі медика» включає питання м’яких та жорстких навичок в роботі лікаря, поняття людино орієнтованого підходу, емпатії, конфіденційності та інформованості, знайомить з Калгарі-Кебриджською моделлю лікарської консультації, вчить побудові здорових кордонів при роботі з пацієнтами, повідомленню поганих новин, роботі з конфліктами, особливостям спілкування при культурному та соціальному різноманітті тощо.

Завдяки створеному курсу у медичних ЗВО вже з 2021-2022 навчального року можуть з’явитися нові освітні можливості для студентів і студенток у напрямку зміни комунікації між надавачами медичної допомоги й пацієнтами.

Фахівчині БДМУ - в числі розробників унікального навчального курсу    Фахівчині БДМУ - в числі розробників унікального навчального курсу   Фахівчині БДМУ - в числі розробників унікального навчального курсу

Корисно знати