• Українська
Фахівець БДМУ взяла участь в тренінгу «Лікарі для всіх»

Фахівець БДМУ взяла участь в тренінгу «Лікарі для всіх»

Упродовж 8-10 листопада у м. Києві проходив професійний тренінг з питань медичної етики та процедури визнання гендерної ідентичності в Україні «Лікарі для всіх», організований ГО «Інсайт» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Від Буковинського державного медичного університету участь у заході взяла доцент кафедри сімейної медицини, к.мед.н., доцент Оксана Петринич.

Серед програмних питань, розглянутих на тренінгу – уніфікований клінічний протокол первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги при гендерній дисфорії, детально розглянуто алгоритм дій сімейного лікаря при роботі з трансгендерними людьми, його взаємодію з лікарями-ендокринологами та лікарями-психіатрами, також висвітлено питання коректної лексики та юридичного супроводу.

Корисно знати