Студенти БДМУ взяли участь в олімпіаді з медицини надзвичайних ситуацій

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Медицина надзвичайних ситуацій. Домедична допомога при екстримальних ситуаціях» проходила на базі симуляційного центру Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова.

У змаганнях взяли участь студенти Буковинського державного медичного університету: Цюпало Антоніна, Каралаш Яна, Климук Андрій. Також на Олімпіаду були присутніми Яна Іванушко, доцент кафедри медицини катастроф та військової медицини та Віталій Смандич асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб, керівник навчально-тренінгового центру симуляційної медицини БДМУ.

Учасники олімпіади впродовж двох днів виконували завдання передбачені програмою, яка складалася з теоретичної частини (тестові завдання з питань домедичної допомоги в екстримальних ситуаціях) та практичної частини, основним завданням якої було надати домедичну допомогу в реальному часі симульованим постраждалим з використанням підручних засобів та спеціальними засобами в присутності журі, які представляють різні організації медичного напрямку.

Студенти також мали змогу відвідати тренінги про методи забезпечення прохідності дихальних шляхів, зупинки кровотечі, заходи з базової підтримки життя (Basic Life Support) тощо.

По закінченню олімпіади відбулось проведення круглого столу, обговорення результатів, урочисте закриття та нагородження переможців.

Студенти БДМУ взяли участь в олімпіаді з медицини надзвичайних ситуацій
БДМУ