• Українська
  • English

ФАКУЛЬТЕТ МЕДИЧНИЙ №2

Деканат

Поштова адреса: 58002, Україна, м.Чернівці, Театральна площа, 2
телефон: +38 (0372) 52-70-09
E-mail: mf2@bsmu.edu.ua
Посилання на сайт: https://mf2.bsmu.edu.ua/
 

За дозволом МОЗ України, наказом ректора університету (тоді – інституту) № 19 від 17.07.1996 року у зв’язку зі збільшенням контингенту студентів, запровадженням контрактної форми навчання та навчанням іноземних громадян медичний факультет (спеціальність „Лікувальна справа”) був реорганізований у медичний факультет № 1 та медичний факультет № 2.

Очолювали медичні факультети завідувач кафедри анатомії людини професор В.І.Проняєв, завідувач кафедри патологічної фізіології професор В.Ф.Мислицький. Заступниками декана були доцент Білик І.С., доцент Білоокий В.В., доцент Глубоченко В.Г., доцент Петрюк А.Є., ст. викладач Печенюк В.М., доцент Ротар В.І., доцент Самораш В.С., а по роботі з іноземними студентами – доцент Жуковський О.М., доцент Маслянко В.А.

Наказом ректора № 1 від 23.02.2001 року деканом медичного факультету № 2 був призначений доцент кафедри факультетської терапії Глубоченко В.Г. та заступниками – доцент Білик І.С., доцент Білоокий В.В., доцент Петрюк А.Є., по роботі з іноземними студентами – асистент Гаєвська М.В.

В подальшому заступниками декана працювали доцент Гасько М.В., а по роботі з іноземними студентами – доцент Брожик В.Л., доцент Калинюк В.І.

У зв’язку зі збільшенням контингенту іноземних студентів, наказом ректора університету № 07- о від 11.08.2011 р. був створений медичний факультет № 3 в склад якого увійшли іноземні студенти медичного факультету № 2 з навчанням англійською мовою.

Таким чином, з 2011 року на медичному факультеті № 2 навчаються вітчизняні студенти за спеціальністю «Лікувальна справа», а з 2016р. за спеціальністю «Медицина» та іноземні студенти у складі академічних груп вітчизняних студентів з викладанням навчальних дисциплін українською мовою.

На медичному факультеті № 2 до 2006 року навчалися студенти лише контрактної форми навчання (самофінансування навчального процесу) та іноземні студенти. З 2006-2007 навчального року на факультеті навчаються вітчизняні студенти як за кошти державного бюджету, так і за кошти фізичних та юридичних осіб, тотожно, як і на медичному факультеті №1.Продовжують здобувати освіту лікаря на медичному факультеті не тільки вітчизняні студенти, а і представники зарубіжних країн у складі груп вітчизняних студентів.

Вітчизняні студенти, спілкуючись з іноземними громадянами, мають змогу покращити свої знання з англійської мови, набути навичок спілкування з представниками далеких країн, пізнати їх національні традиції та культуру.

Деканат медичного факультету №2

На даний час декан медичного факультету № 2 доцент Глубоченко В.Г., його заступник доцент Заволович А.Й., провідний фахівець деканату Кушнір Тетяна Олександрівна та провідний фахівець Максим`юк Марина Георгіївна.

На факультеті створена Вчена рада факультету, до складу якої входить 8 кафедр. Це: кафедра акушерства, гінекології та перинатології, кафедра анатомії людини і. М.Г. Туркевича, кафедра внутрішньої медицини, кафедра клінічної імунології, алергології та ендокринології, кафедра офтальмології ім. Б.Л. Радзіховського, кафедра патологічної анатомії, кафедра травматології, ортопедії та нейрохірургії та кафедра хірургії №1.

Голова Вченої ради – декан факультету доц. Глубоченко В.Г., заступник голови – доц. Заволович А.Й., вчений секретар – доц. Оленович О.А.

Активно функціонує інститут студентського самоврядування, студентський деканат. Студенти факультету неодноразово були переможцями наукових форумів, спортивних змагань, олімпіад з навчальних дисциплін. Вагома частка студентів є у складі гуртків художньої самодіяльності, театральної студії, народного ансамблю «Трембіта». Почесним званням «Студент Року» серед ВНЗ м.Чернівці впродовж декількох років поспіль також були нагороджені представники нашого факультету.

Під час навчання студенти мають можливість проходити стажування у провідних університетах та клініках Європи.

 

 

Склад деканату МФ2

Глубоченко Володимир Григорович

Декан

кандидат медичних наук, доцент


Профіль

Заволович Аліна Йосипівна

Заступник декана

кандидат медичних наук, доцент


Профіль

Кушнір Тетяна Олександрівна

Провідний фахівець


Профіль

Максим’юк Марина Георгіївна

Провідний фахівець


Профіль

Столяр Денис Борисович

Куратор факультету

кандидат медичних наук, доцент кафедри


Профіль

Актуальні новини

Студенти БДМУ провели акцію для школярів «Курити – це не модно!»

Вже стало доброю традицією впродовж трьох років напередодні Міжнародного дня відмови від куріння, який щороку відзначається у третій четвер листопада, організовувати студентів кураторської групи і […]