• Українська
Різдвяна коляда по світу лунає

Різдвяна коляда по світу лунає

Коли співають коляду діти, їм ангели підспівують.

Різдвяні свята на нашій землі – це насправді казковий і радісний період, що супроводжується урочистими гуляннями, жартами, колядками. Обряди, присвячені до Різдвяних свят, існують вже не одну сотню літ і стали складовою культури українського народу та унікальним явищем для всього світу.

Власне напередодні Різдвяних свят до колективу кафедр, що знаходяться у корпусі по вул. Федьковича 15, прийшли з щирою колядою діти співробітників кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії. У привітанні діти побажали з піснею-колядою щастя та здоров’я господарям, а також усім українським родинам миру, щастя, добробуту і всіх гараздів.

Також сподіваємось, що ці привітання з колядою, разом із новорічними іграшками, зібраними колективом кафедри та студентами фармацевтичного факультету, долинуть до наших захисників, які наразі не можуть бути зі своїми родинами та дітьми. Маємо сподівання, що наші захисники, хоча б на коротку мить, відчують святковий новорічний настрій, посміхнуться, згадають рідну домівку та будуть по-дитячому щасливими.

Матеріал підготував: завідувач кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії Олександр Захарчук

Корисно знати