Різдвяна коляда по світу лунає

Коли співають коляду діти, їм ангели підспівують.

Різдвяні свята на нашій землі – це насправді казковий і радісний період, що супроводжується урочистими гуляннями, жартами, колядками. Обряди, присвячені до Різдвяних свят, існують вже не одну сотню літ і стали складовою культури українського народу та унікальним явищем для всього світу.

Власне напередодні Різдвяних свят до колективу кафедр, що знаходяться у корпусі по вул. Федьковича 15, прийшли з щирою колядою діти співробітників кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії. У привітанні діти побажали з піснею-колядою щастя та здоров’я господарям, а також усім українським родинам миру, щастя, добробуту і всіх гараздів.

Також сподіваємось, що ці привітання з колядою, разом із новорічними іграшками, зібраними колективом кафедри та студентами фармацевтичного факультету, долинуть до наших захисників, які наразі не можуть бути зі своїми родинами та дітьми. Маємо сподівання, що наші захисники, хоча б на коротку мить, відчують святковий новорічний настрій, посміхнуться, згадають рідну домівку та будуть по-дитячому щасливими.

Матеріал підготував: завідувач кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії Олександр Захарчук

Хай оживає істина свята: людина починається з добра

Всі ми в дитинстві вірили в новорічне диво. Ставши дорослими, наша мрія не змінилась, та ми стали тими, хто виконує мрію. З радістю спостерігаємо за поведінкою та реакцією дітей, які розпаковують  подарунки. Однак, не потрібно обмежувати себе у родині. Ми можемо дарувати новорічну казку людям, які цього потребують, незважаючи на вік.

Без сумніву, особливої уваги та підтримки потребують люди похилого віку. Викладачі кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії з підтримкою студентів кураторських груп відвідали із новорічними подарунками Корнєєву Любов Улянівну. З розповіді ми дізнались, що народилась Любов Улянівна в Алма-Аті. У Чернівці потрапила разом із визволенням міста. Працювала пані Люба старшим лаборантом на кафедрі ботаніки ЧНУ ім. Федьковича. Вивчала рослинність Чернівецької області, тому любов до рослин  залишилась на все життя. «Життя моє було скромне…»- сказала пані Люба, та її розповідь заряджала позитивною енергією та хорошим настроєм не тільки викладачів, а й студентів.

Добро потрібно творити щодня, не чекаючи виникнення критичних життєвих ситуацій або моменту, коли нагромадиться великий капітал, бо можна і спізнитися.

Інформацію підготувала: доцент кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії Олександра Горошко