Всесвітній день боротьби з епілепсією

10 лютого співробітниками бібліотеки для студентів медичного факультету №3 в режимі онлайн було проведено інформаційну годину «Знаєш епілепсію – не знаєш страху!», присвячену Всесвітньому дню боротьби з епілепсією. Ключовий посил полягав у тому, що епілепсія є виліковним захворюванням головного мозку. Захід був спрямований на підвищення обізнаності про це захворювання на міжнародному та урядовому рівнях, а також серед широкої громадськості. Епілепсія була висвітлена в історичних, наукових, медичних, терапевтичних та профілактичних аспектах. Також йшла мова про проблеми, з якими стикаються люди з епілепсією, їх сім’ї та особи, які здійснюють догляд, такими як дискримінація та обмеження прав людини, засновані на забобонах.

В якості контраргументів були представлені імена геніальних і видатних людей з епілепсією в історії та сучасності. Велику увагу було приділено досягненням медицини в лікуванні епілепсії та її профілактиці. Присутні були проінструктовані про правила надання першої медичної допомоги при епілептичних приступах.

Всіх присутніх закликали взяти участь у святкуванні Міжнародного Дня епілепсії відповідно до своїх можливостей, якими б малими вони не були, але які матимуть значення для 65 мільйонів людей у світі, що живуть з епілепсією.

Захід було підготовлено та проведено бібліотекарями Поляковою Т.В. та Дев’яткіною Д.О. завдяки ініціативі та організації заступника головного куратора медичного факультету №3 Кушнірик О.В., куратора Гарвасюк О.В. і підтримці кураторів Антонюк О.П., Власової К.В., Наместюк С.В., Стегніцької Л.В. На заході також була присутня викладач БДМУ Федорків Н.Б.