• Українська
День спонтанного прояву доброти
День спонтанного прояву доброти

ПОСМІХНИСЬ, І СВІТ ПОСМІХНЕТЬСЯ У ВІДПОВІДЬ. 18 лютого студенти Буковинського державного медичного університету з нагоди Міжнародного дня спонтанного прояву доброти провели акцію “Полювання на усмішку”.

На Театральній площі та біля ТЦ “Формаркет” студенти-волонтери медичного факультету №1 взамін на щиру посмішку роздавали перехожим символічні подаруночки та флаєри із побажаннями зробити хорошу справу вже зараз. Усі посмішки “фіксувалися” фотографами і ви зараз маєте можливість їх споглядати.

“Акція присвячена Дню спонтанного прояву доброти і її метою є спроба показати, що робити добро легко і приємно, а також заохотити людей якомога частіше проявляти свою доброзичливість. Було надзвичайно приємно побачити посмішки людей та почути “спасибі”, – розповідає Тетяна Лазарук, клінічний ординатор кафедри внутрішньої медицини, член організаційного комітету акції.

Від імені ректорату висловлюємо щиру вдячність всім студентам-волонтерам, профкому університету та медичному факультету №1 за організацію та проведення акції. А тепер насолоджуйтеся світлинами.

Корисно знати