І етап Всеукраїнської студентської предметної олімпіади

СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА. Логічним завершенням будь-якої справи є підведення підсумків. Саме таким, щодо вивчення навчальної дисципліни, є проведення Всеукраїнської студентської предметної олімпіади. Адже, участь в ній, дає можливість студентам максимально розкритися, показати високий рівень знань та вмінь.

Упродовж багатьох років студенти нашого університету гідно представляли рідну Alma mater в ІІ етапі Всеукраїнської студентської предметної олімпіади та завжди приносили у скарбничку досягнень навчального закладу нагороди різного ґатунку. І це не дивно, адже учасниками стають найкращі студенти – переможці І етапу.

Приємно відмітити той факт, що цього року вперше предметна олімпіада з дисципліни “Гістологія, цитологія та ембріологія” проводилась також англійською мовою для іноземних студентів. Конкуренція між учасниками була надзвичайно великою, адже змагання проводилися серед найкращих. Кожен студент заслуговував поваги за глибину знань предмету.

Отже, переможцями І етапу стали:

І місце – Юлія Дудко (ІІ курс, 19 група, медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа»);

ІІ місце – Уляна Камінська (ІІ курс, 12 група, медичний факультет №1, спеціальність «Лікувальна справа»);

ІІ місце – Уляна Шкрібляк (ІІ курс, 23 група, медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа»);

ІІІ місце – Ольга Нестеровська (ІІ курс, 8 група, медичний факультет №1, спеціальність «Лікувальна справа»).

Щодо участі іноземних студентів то результати наступні:

І місце – Давід Вілліам-Адуса (ІІ курс, 51 група, медичний факультет №3, спеціальність «General medicine»);

ІІ місце – Прінс Боаді (ІІ курс, 51 група, медичний факультет №3, спеціальність «General medicine»);

ІІІ місце – Ушма Віас (ІІ курс, 43 група, медичний факультет №3, спеціальність «General medicine»).

Від імені ректорату вітаємо переможців та бажаємо гідно проявити на себе на ІІ етапі Всеукраїнської студентської предметної олімпіади.