• Українська
  • English
Збірна БДМУ з волейболу в трійці лідерів
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Збірна БДМУ з волейболу в трійці лідерів

Збірна БДМУ з волейболу в трійці лідерів

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР. Упродовж 1-3 березня жіноча збірна команда БДМУ з волейболу брала участь у ІІІ Міжнародному волейбольному турнірі пам’яті Б. Завальського, який проходив у Івано-Франківську. Змагання виявилися надзвичайно представницькими: серед учасників були професійні команди спортивних університетів і коледжів України та Польщі Всього за перемогу змагалися 15 команд. Від Чернівецької області брали участь команди БДМУ та ЧНУ ім. Ю.Федьковича.

Виступ команди Буковинського державного медичного університету на цих змаганнях був надзвичайно успішним. Дівчата вийшли зі своєї підгрупи беззаперечними лідерами, здолавши на шляху до фіналу потужні команди Нової Каховки та міста Сандомєж (Польща). У півфіналі спортсменки БДМУ програли сильній команді спортивної школи м. Коростень. Але у боротьбі за бронзу удача була на нашій стороні. Команда БДМУ впевнено з рахунком 3:0 перемогла спортсменок з Івано-Франківського коледжу фізичного виховання.

У складі команди виступали:

  1. Цепа Юлія – медичний факультет №1, 1 курс;
  2. Янчак Альвіна – медичний факультет №1, 1 курс;
  3. Ватаман Наталія – медичний факультет №1, 1 курс;
  4. Поченюк Олена – медичний факультет №1, 2 курс;
  5. Мухіна Анастасія – медичний факультет №1, 5 курс;
  6. Бутнару Марія – медичний факультет №2, 1 курс;
  7. Кадира Неля – медичний факультет №2, 1 курс;
  8. Цурік Ольга – медичний факультет №2,  3 курс;
  9. Гаврих Анна – стоматологічний факультет, 1 курс.

Бронзова нагорода у такому поважному турнірі – важлива перемога наших спортсменок, великий спортивний здобуток університету і гарні сподівання на майбутні спортивні досягнення.

Корисно знати