• Українська
  • English
ХІ Обласна універсіада з легкої атлетики

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Упродовж 18-19 квітня на стадіоні Буковина пройшли змагання ХІ Універсіади Чернівецької області серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації з легкої атлетики. Наші студенти достойно виступили у цих змаганнях.

Лідером нашої команди був студент 5 курсу медичного факультету №2 майстер спорту України Михайло Парнета. Він став переможцем на найпрестижніших дистанціях – 100м та 200м. Тепер Михайло готуватиметься до участі у Всеукраїнській Універсіаді з легкої атлетики. До речі, студент є кандидатом у збірну України на Всесвітню Універсіаду. Сподіваємось, побачити його у складі збірної країни на цих престижних змаганнях.

На довгих дистанціях беззаперечним лідером змагань була наша Марія Лей (медичний факультет № 1, 3 курс). Марія стала переможцем на дистанції 400м. та була другою на дистанції 800м. Практично весь час Марія була лідером на дистанції800 мі буквально на останніх метрах її зуміла обійти спортсменка з БДФЕУ. Як зазначила сама Марія після змагань, її метою було два золота на цих змаганнях. І в наступному році вона пообіцяла нікому не віддати перемогу у цих дистанціях.

Перемогу у стрибках у довжину святкував Іван Крашевський (медичний факультет №2, 3 курс).

Бронзовими призерами змагань стали студентка 4 курсу стоматологічного факультету Богдана Тарнавська (дистанція 200м) та студент 4 курс медичного факультету №1 Максим Латковський (штовхання ядра).

У загальнокомандному заліку команда Буковинського державного медичного університету посіла ІІ призове місце, поступившись команді ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Матеріал підготувала: Наталія Куліш, старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини