• Українська
Студенти БДМУ нагороджені дипломом І ступеня на обласному конкурсі «Чисті роси»
Студенти БДМУ нагороджені дипломом І ступеня на обласному конкурсі «Чисті роси»

ТВОРЧІ ПЕРЕМОГИ. 23 квітня в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбулося нагородження переможців та Гала-концерт Обласного фестивалю юнацької творчості «Чисті роси» серед вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації. У обласному фестивалі юнацької творчості «Чисті роси» брало участь 18 навчальних закладів – біля трьох тисяч студентів.

Зауважимо, що студенти Буковинського державного медичного університету представили навчальний заклад у всіх номінаціях, а саме: «Художнє виконавство», «Хореографічне мистецтво», «Театральне мистецтво», «Літературна творчість», «Циркове мистецтво», та «Декоративно-ужиткове мистецтво» та вибороли почесне перше місце.

Від імені ректорату щиро вітаємо артистів та художньо-керівний склад палацу «Академічний» з перемогою та бажаємо нових перемог та звершень.

Корисно знати