ПЕРША СПРОБА. 26 квітня в БДМУ було проведено науково-практичний семінар з міжнародною участю “Позитивний початковий досвід як чинник успішності професійного розвитку психолога”, приурочений Всеукраїнському дню психолога.

Ініціаторами проведення семінару стали лікарі-інтерни БДМУ, організаторами: кафедри психології та соціології, медико-психологічний центр БДМУ, факультет педагогіки, психології та соціальної роботи ЧНУ імені Ю.Федьковича.

Форум проводився з метою сприяння формування професійного середовища та налагодження комунікації серед молодих професійних психологів.

Участь в семінарі взяли лікарі-психологи, психологи лікувальних установ та закладів освіти, студенти психологічних спеціальностей вищих навчальних закладів – БДМУ та ЧНУ ім.Ю.Федьковича.

Семінар працював у форматі поєднання науково-практичних доповідей досвідчених фахівців та першої спроби молодих спеціалістів у проведенні  майстер-класу, презентації методу психології (психотерапії), веденні групи.

Учасники семінару мали можливість прослухати он-лайн лекції Бернадетт Ібах, доктора медицини, завідувача геронтологічного відділення психіатричної клініки м.Мюнстерлінген та Сергія Максименка, академіка НАПН України, професора, директора Інституту психології НАПН України ім. Г.С.Костюка, декана медико-психологічного факультету Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця.

Після пленарного засідання майстер-класи з подальшою супервізією провели випускники БДМУ – лікарі-психологи, лікарі-інтерни, молоді співробітники кафедри практичної психології ЧНУ, молоді співробітники Центру практичної психології і соціальної роботи управління освіти Чернівецької міської ради, психологи закладів освіти.