Учні з Краматорська познайомилися з БДМУ

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА. Під час травневих свят до Буковинського державного медичного університету прибула делегація з Донеччини. З метою реалізації профорієнтаційного проекту сорок учнів шкіл № 3, 5 та 21 міста Краматорськ Донецької області з вчителями отримали можливість познайомитись з особливостями навчання на Буковині.

Знайомство з роботою університету гості розпочали з музею кафедри анатомії людини імені М.Г. Туркевича, де завідувач кафедри професор Богдан Макар провів насичену цікавими фактами екскурсію, показав експонати, допоміг відчути студентську атмосферу лекційних та практичних аудиторій.

Відповідальні за профорієнтаційну роботу професор Роман Булик та асистент Оксана Оліник зробили акцент на тому, що БДМУ – лідер рейтингу «Webometrics Ranking of World’s Universities» серед ВМНЗ України та ВНЗ Буковини, у 2013 році навчальний заклад нагороджений золотою медаллю та дипломом у номінації “Міжнародна співпраця у галузі освіти”, а за конкурсом поданих заяв абітурієнтів до ВМНЗ України минулого року БДМУ випередив всі вищі медичні навчальні заклади. Майбутні абітурієнти отримали вичерпні відповіді на всі поставлені питання, буклети з корисною інформацією про університет, про підготовчі курси, сайти “Інформаційний центр абітурієнта БДМУ” та “Центр підготовки абітурієнта БДМУ”, перелік документів та важливі дати вступної кампанії 2013 року.

Палац «Академічний» зустрів відвідувачів затишною атмосферою та гарним настроєм. Знайомство з величною історією, відомими випускниками, славними традиціями, досягненнями та реаліями сьогодення майстерно провів директор музею університету Володимир Білоус.

Візит, що подарував стільки позитивних емоцій, вселяє надію, що багато випускників східного регіону України поповнять ряди студентства та здобуватимуть вищу освіту у нашому славному Буковинському державному медичному університеті