• Українська
  • English
День матері
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
День матері

День матері

СВЯТО. 14 травня співробітники кафедри суспільних наук та українознавства БДМУ провели творче свято присвячене Дню матері, який ми святкували 12 травня.

До всіх присутніх з вітальними словами звернувся доцент Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, який передав сердечні вітання від професора Тараса Бойчука, ректора БДМУ. Також до привітання приєднався професор Василь Чебан, завідувач кафедри суспільних наук та українознавства, який відзначив винятково важливу роль матері та сім’ї у нашому житті.

Студенти подарували присутнім чудову мистецькі вітання у вигляді вокальних, хореографічних та інструментальних композицій.

Ведучі – Марина Коротчук та Богдан Петрюк – розпочали свято з авторської поезії викладача університету Ірини Скрипник “Молитва за маму”.

Студентка медичного факультету №1 Ірина Лутчак виконала “Пісня про Матір. Маленькі гості свята Яночка Шутак та Артем Войціцький подарували присутнім гарну поезію. Музичною композицією продовжили вітання студенти медичного факультету №4 Олександр Мельник та факультету №1 Іван Кривий. Представник медичного факультету №3 Махмуд Файсал прочитав поезією про маму арабською мовою. Грою на сопілці чарувала студентка медичного факультету №4 – Марія Глущак. Христина Мудрак, студентка фармацевтичного факультету подарували гостям свята вокальну композицію. Студентки медичного факультету №2 презентували учасникам дійства танцювальну композицію. Пріянка Пател, студентка медичного факультету №3 привітала всіх піснею на рідній мові. Ще одна представниця цього факультету – Ніралі Пателі – прочитала вірш про маму українською мовою. Поетичне вітання представила також студентка медичного факультету №4 – Наталя Василюк.

Тож приєднуємося до вітання і від імені ректорату ще раз щиро здоровимо матерів зі святом.

Корисно знати