• Українська
  • English
Вечір зустрічі випускників 1963 року випуску
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Вечір зустрічі випускників 1963 року випуску

Вечір зустрічі випускників 1963 року випуску

50-РІЧЧЯ ВИПУСКУ. 30 вересня в БДМУ відбулася зустріч випускників 1963 року випуску. Ювіляри вирішили проводити свою зустріч в конференц-залі адміністративного корпусу університету. На зустріч прийшли 39 випускників.

Свято розпочала ведуча – випускниця 1963 року – Марія Гірман, лікар-терапевт. Марія Григорівна представила всіх випускників поіменно, принагідно згадавши чудові студентські моменти кожного.

Від ректорату ювілярів зі святом привітали доцент Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, який презентував присутнім основні віхи становлення БДМУ та здобутки навчального закладу. Привітання від ректора для випускників 1963 року передала доцент Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, яка також розповіла присутнім про Асоціацію випускників Буковинського державного медичного університету.

Також з поважним 50-літтям випуску ювілярів привітали професор Ніна Соловйова, доцент Генрієта Ловля та доцент Роман Ніцович. Від теперішнього студентства мистецький номер подарувала присутнім Ірина Лутчак.

Усі випускники висловили щирі слова вдячності керівництву університету за теплу зустріч. Також слова подяки прозвучали організаційному комітету, яким вдалося зібрати однокурсників у стінах рідної Альма-матер: Ігору Курченку, Василю Андрусяку, Марії Сірман, Галині Сободєвій та Віктору Цикровичу.

Від імені ректорату щиро вітаємо випускників 1963 року із золотим ювілеєм випуску Чернівецького медичного інституту, тепер Буковинського державного медичного університету та бажаємо ще не раз зустрічатися у рідному навчальному закладі.

Корисно знати