• Українська
В БДМУ відбудуться “Козацькі забави”
В БДМУ відбудуться “Козацькі забави”

СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ. 14 жовтня з нагоди Дня Українського Козацтва у спорткомплексі БДМУ відбудуться змагання “Козацькі забави”, в яких братимуть участь команди вищих навчальних закладів та шкіл міста. Змагання почнуться 0 15.00 годині.

У програмі змагань силові конкурси, вікторина з історії українського козацтва та командні естафети.

“Уже вкотре БДМУ проводить спортивні змагання серед студентської та учнівської молоді під гаслом “За здоровий спосіб життя”. Ми всі повинні розуміти, що здоровий спосіб життя, заняття спортом – це запорука нашого здоров’я, це профілактика серцево-судинних захворювань, це врешті-решт гарний настрій,” – зазначає Наталія Куліш, завідувач курсу фізичного виховання кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини БДМУ.

Корисно знати