• Українська
  • English
Зустріч випускників БДМУ 2003 року
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Зустріч випускників БДМУ 2003 року

Зустріч випускників БДМУ 2003 року

10-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 1 листопада в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді БДМА) 2003 року випуску.

Шановні випускники 2003 року, від імені ректорату щиро вітаємо вас з першим ювілеєм випуску та бажаємо творчих звершень, професійного росту і, пам’ятайте, двері рідного навчального закладу завжди відкриті для вас.

З вітальними словами виступила доцент Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, яка передала щирі вітання випускникам 2003 року від ректора університету. До слів вітання долучився професор кафедри анатомії людини Віктор Кривецький.

Ведучими свята від випускників 2003 року була доцент кафедри соціальної медицини та ООЗ – Мар’яна Грицюк та Павло Солодовніков, від студентів – Анастасія Сивокоровська.

Своїх колег з першим ювілеєм привітали Ірина Гуска, заступник головного лікаря Чернівецького обласного клінічного протитуберкульозного диспансера та староста курсу – доцент кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії Юрій Товкач. Мистецькі привітання подарували однокурсникам Михайло Пітей. старший офіцер відділу комплектування та призову Чернівецького військового комісаріату та Ігор Ромах, лікар акушер-гінеколог Хмельницького перинатального центру.

Творчими номерами привітали своїх старших колег студенти – артисти палацу “Академічний”.

Корисно знати

Ми у Facebook

Новини та події