• Українська
В БДМУ пройшов Міжнародний семінар з айкідо
В БДМУ пройшов Міжнародний семінар з айкідо

СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ. Упродовж 8-10 листопада в спорткомплексі Буковинського державного медичного університету проходив Міжнародний семінар з айкідо. В програму семінару були включені змагання Відкритої першості БДМУ з айкідо з міжнародною участю.

Такий турнір проводиться в нашому університеті вже вдруге і географія та чисельність учасників значно розширилася порівняно з минулим роком. Учасникам змагань були студенти БДМУ, Коломийської філіїі Прикарпатського університету, студенти з Словакії (Кошіце) та Росії (Брянськ).

Студенти БДМУвиступили у цих змаганнях дуже успішно. Переможцем турніру серед чоловіків став студент 2 курсу медичного факультету №1 Артур Грабовський, срібло дісталося студенту 4 курсу медичного факультету №2 Олександру Черпаку.

Від імені ректорату щиро вітаємо переможців та бажаємо їм нових перенмог і маємо сподіваємося, що цей турнір стане в БДМУ традиційним.

Корисно знати