• Українська
  • English
Козацькі забави
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Козацькі забави

Козацькі забави

У Буковинському державному медичному університеті відзначили День Українського Козацтва традиційними вже і дуже популярними змаганнями “Козацькі забави”. Цьогорічні змагання були приурочені до 70-річчя БДМУ. У гості до спортсменів університету завітали старші школярі міста. Всього у змаганнях брали участь команди гімназії №1, ліцею №2 та №3, ЗОШ №20, спеціалізованої школи-інтернату №4 та 1 курсу БДМУ. 

У гості до юних козаків завітали голова профкому БДМУ Петро Ковальчук, помічник ректора з іміджевої політики Алла Борисюк, завідувач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Віктор Тащук. Надзвичайно тепло присутні вітали учасника бойових дій в Афганістані та учасника АТО Леоніда Юрчука.

Програма змагань включала у себе конкурси віджимання, штовхання гирі, кидок набивного м‘яча та перетягування канату. Боротьба була запеклою і видовищною. Беззаперечним переможцем змагань стала команда БДМУ, з чим ми вітаємо наших козаків. Срібними призерами стали спортсмени зі спеціалізованої школи-інтернату №4, бронза дісталася учням ліцею №2

 

Корисно знати