• Українська
  • English
Викладач БДМУ взяла участь у міжнародному турнірі
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Викладач БДМУ взяла участь у міжнародному турнірі

Викладач БДМУ взяла участь у міжнародному турнірі

12-17 листопада у каталонському місті Льорет-де-Мар відбулися два міжнародні турніри з жіночого футзалу. У складі команди «Ніка-Полтава» виступала старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Пасько Тетяна Василівна. 

Комнада тріумфувала і у новому для нас мікро-футзалі (Microfutsal 3?3 Cup of Europe Women Clubs), і у футзальних баталіях (Futsal 5х5 Cup of Europe Women Clubs).

У мікро-футзалі компанію українській команді склали колективи з Іспані, Італії та Росії. Наші спортсменки виграливсі матчі, у т.ч. фінал проти росіянок – 4:0. До речі, «Гермес» успішно виступає у чемпіонаті Росії саме з мікро-футзалу.

У класичному футзалі суперницями нашої команди команди були дві місцеві команди («Les Botigues de Sitges» та «F.C.La Sansi Femeni»), «Fics» (Італія) та «Гермес»( Росія). Італійську команду «Ла Сансі Феміні» українки розгромили 16:0, з російським «Гермесом» розправилися з рахунком 14:0, а італійський «Фікс» перемогли з не менш переконливим рахунком 13:0. У вирішальному двобої полтавсько-буковинська «Ніка»  зійшлася з каталонською командою «Ботігес де Сітгес», яку перемогла з рахунком 3:9!

У планах вже підготовка університетської збірної та проведення прем’єрних змагань з цього різновиду фут залу в нашому місті.

 

Корисно знати

Ми у Facebook

Новини та події