• Українська
  • English
У БДМУ провели змагання «Квітневі посмішки»
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
У БДМУ провели змагання «Квітневі посмішки»

У БДМУ провели змагання «Квітневі посмішки»

2 квітня у Спортивному комплексі БДМУ у змаганнях зі спортивно-ігрових естафет «Квітневі посмішки»

зустрілися команди загальноосвітньої школи №38, спеціалізованої школи-інтернату №4, гімназії №3 та №7, медичного коледжу та Буковинського державного медичного університету. Ці змагання проводяться третій рік поспіль, і вже стали популярними серед школярів міста. Цьогорічний турнір був приурочений до Міжнародного Дня Спорту заради Миру та Розвитку, який відзначатиметься 6 квітня.

Гостей та учасників змагань вітали голова профкому БДМУ Петро Ковальчук та помічник ректора з іміджевої політики Алла Борисюк, завідувач кафедри внутрішньої медицини, ФР та СМ Віктор Тащук.

До програми змагань були включені різноманітні естафети та конкурси. Учасники змагалися у стрибках, бігу, посадці картоплі. Дуже сподобалися глядачам та учасникам смачний конкурс зі швидкісного з’їдання печива та конкурс «Грація». Учасників конкурсу вітали дівчата студентської хіп-хоп групи.

Цього року перемогу святкувала команда БДМУ, срібло дісталося школярам ЗОШ №38, бронза – медичному коледжу. Але жоден учасник не залишився без нагороди, а всі присутні отримали у нагороду гарний настрій і позитивні емоції.

Корисно знати