• Українська
  • English
Свято спорту
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Свято спорту

Свято спорту

Уже традиційно в другу суботу вересня у Буковинському державному медичному університеті відзначили свято фізкультури та спорту.

У спортзалі БДМУ пройшли змагання з баскетболу між командами професорсько-викладацького складу. Кафедра хірургії, яка у повному складі прийняла виклик ветеранів баскетболу БДМУ – збірній усіх кафедр, які неодноразово захищали честь вузу на різних змаганнях. Високий градус дійства підкріплювався суперницьким духом учасників змагань. Не зважаючи навіть на те, що матч був дружнім, ніхто з гравців не хотів поступатись, а тому і сама гра була видовищною і наповненою змагальницьким настроєм. У впертій безкомпромісній боротьбі переможця та переможеного не було – гра завершилась нічийним рахунком. Відрадно, що професорсько викладацький склад БДМУ своїм прикладом заохочує до здорового способу життя студентство та населення Буковини і завжди достойно представляє наш заклад на різних спортивних заходах.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту найбільш активні учасники заходу були нагороджені почесними грамотами.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Корисно знати