• Українська
Студенти і викладачі БДМУ стали учасниками “Буковинської милі”
Студенти і викладачі БДМУ стали учасниками "Буковинської милі"

Студенти і викладачі БДМУ стали учасниками “Буковинської милі”

27 вересня у Чернівцях відбувся традиційний пробіг «Буковинська миля».

Найтитулованіший атлет Буковини, заслужений майстер спорту України з легкої атлетики Іван Гешко – «хрещений батько» цього проекту –підготував яскраве спортивне дійство для всіх спортсменів та любителів оздоровчого бігу. Студенти та співробітники БДМУ, звісно, не залишилися осторонь цієї події. Разом з чернівчанами учасниками «Буковинської милі» були олімпійська чемпіонка з боротьби Ірина Мерлені та знані легкоатлети з усієї України. Особливо приємно, що прапор України на пробігу підіймав керівник фізичного виховання коледжу БДМУ, майстер спорту, рекордсмен України з легкої атлетики Еміль Ібрагімов. У складі університетської команди виступали студенти та співробітники університету. Всі вони виступали у любительському забігу, де не передбачалося визначення переможців, тож разом з іншими учасниками пробігу, отримали величезну кількість позитивних емоцій від гарного спортивного свята.

Корисно знати