• Українська
Команда БДМУ здобула перемогу з міні-футболу
Команда БДМУ здобула перемогу з міні-футболу

19 листопада на штучному футбольному майданчику стадіону “Буковина”

проходили ігри футбольного турніру з нагоди відзначення 111-річниці з Дня заснування на Буковині швидкої допомоги (сьогодні це – Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф) У змаганнях брали участь працівники «швидкої» та викладачі медичного університету.

У турнірі брали участь команди ветеранів станції швидкої медичної допомоги; викладачів Буковинського державного медичного університету та станції швидкої медичної допомоги(СШМД).

Перед учасниками та гостями з вітальним словом виступив Сергій Танасійович Паушак – заступник директора з медичної допомоги. У своєму виступі передав вітання керівника центру Володимира Володимировича Єлєнєва та зазначив, що швидка медична допомога на Буковині славна своїми високо кваліфікованими лікарями, які не лише професійно рятують життя людей, а й займаються спортом і власним прикладом пропагують здоровий спосіб життя.

Надзвичайно приємно, що абсолютним переможцем стала команда викладачів Буковинського державного медичного університету.

У складі команди БДМУ виступали:

1. Хащук Василь – асистент кафедри дитячої хірургії та отоларингології, капітан команди;

2. Андрієць Микола Миколайович – старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини;

3. Унгурян андрій Михайлович – асистент кафедри дитячої хірургії та отоларингології;

4. Смандич Віталій Степанович – асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб;

5. Мойсюк Володимир Денисович – асистент кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини;

6. Мойсюк Сергій Володимирович – асистент кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини

7. Білокопитний Василь – лікар-хірург Чернівецької міської дитячої клінічної лікарні.

Корисно знати

Ми у Facebook