• Українська
Збірна БДМУ з волейболу – срібний призер кубку міста
Збірна БДМУ з волейболу – срібний призер кубку міста

5 грудня спорткомплекс «Олімпія» традиційно став місцем фінальних змагань

Кубку Чернівців з волейболу серед чоловічих команд. Цей турнір вважається найпрестижнішим волейбольним стартом Буковини. Наша команда щороку брала участь у ньому, але жодного разу не вдавалося пройти до фіналу, адже його учасниками є професійні команди, які виступають у клубних чемпіонатах. Цього року волейболісти збірної БДМУ впевнено подолали і відбірковий етап, і півфінальні ігри. У фіналі наші волейболісти зустрілися з потужним суперником – командою ЧНУ ім. Ю.Федьковича. У запеклій боротьбі збірна БДМУ поступилася суперникам і стала срібним призером змагань. Тренер команди Хавруняк Ігор Володимирович відзначив, що дуже задоволений результатом, адже команда показала висококласну гру на рівні професійних команд, а перемоги прийдуть разом зі змагальним досвідом.

Привітаємо з успіхом гравців команди:

Гринюк Микола – медичний факультет №2, 6 курс;

Гуменюк Олександр – медичний факультет №4, спеціальність «Педіатрія», 2 курс;

Лазарук Василь – коледж БДМУ, спеціальність «Сестринська справа» (база 9 кл), 3 курс;

Маслій Михайло – фармацевтичний факультет, 3 курс;

Мартинюк Юрій – медичний факультет №4, спеціальність «Педіатрія», 1 курс;

Граб Денис – медичний факультет №1, 1 курс;

Троєцький Павло – стоматологічний факультет, 2 курс.

Корисно знати