• Українська
  • English
До Дня Миколая у БДМУ провели змагання для діток спеціальних шкіл-інтернатів
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
До Дня Миколая у БДМУ провели змагання для діток спеціальних шкіл-інтернатів

До Дня Миколая у БДМУ провели змагання для діток спеціальних шкіл-інтернатів

У переддень Дня святого Миколая

у Спортивному комплексі БДМУ відбулися традиційні змагання для діток спеціальних шкіл-інтернатів. Цього року у змаганнях взяли участь 26 хлопчиків та дівчат зі спеціальної школи-інтернату №4, спеціалізованої школи №1 та №3. Все це дітки до 12 років з вадами слуху, неврологічними захворюваннями та розумовими вадами.

Атмосфера змагань була справді святковою і дружньою, а спортивний азарт лише підсилював її. Діти із задоволенням змагалися, і на майданчиках розгорілися справжні спортивні баталії.

Підтримати юних спортсменів прийшли заступник ректора з іміджевої політики професор Борисюк А. С., співробітники кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб  та догляду за хворими (асистент Смандич В. С., Мандрик О.Є., Горбатюк І.Б., Антонів А.А., магістрант Коцаба Л.); доценти кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб  Присяжнюк В. П. та Окіпняк І. В., заступник директора коледжу БДМУ з виховної роботи доцент Петринич О. А. Вболівали за юних учасників і студенти 9 групи 3 курсу медичного факультету №1 (куратор Окіпняк І.В.), 1 групи 1 курсу спеціальності “Фармація” (база 9 кл.) (куратор Самойленко С.В.).

Після змагань до малечі в гості завітав Святий Миколай. Діти були у захваті від нагород та подарунків, які їм підготували співробітники кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб та догляду за хворими (завідувач професор Хухліна О.С.), пропедевтики внутрішніх хвороб (завідувач професор Ілащук Т.О.), представники коледжу БДМУ, а також студенти. Кожна команда отримала по два волейбольних м‘ячі, цікаві настільні ігри, кожен учасник отримав солодкий подарунок. Надзвичайно активно до проведення змагань долучилася Студентська Рада університету, зокрема голова Студради Романчук Віктор та голова спортивно-оздоровчої комісії Черешньовська Оксана.

Корисно знати