Студенти провели просвітницьку акцію “Збережемо довкілля”
Студенти провели просвітницьку акцію "Збережемо довкілля"

Студенти провели просвітницьку акцію “Збережемо довкілля”

22 квітня студенти 5 курсу, 7 групи,

медичного факультету № 1 провели просвітницьку акцію «Збережемо довкілля! Збережемо природу! Збережемо своє життя!», присвячену 30-й річниці Чорнобильської катастрофи.

Акція організована за підтримки кафедри інфекційних хвороб та епідеміології та безпосередньої участі асистента Бойко Ю.І.

Французький географ Елізе Реклю дуже влучно сказав: “Людина створює навколишнє середовище по своєму образу і подобі”. Тобто ми маємо те навколишнє середовище, на яке заслуговуємо.

Студенти нагадали мешканцям м. Чернівці про те, що кожна людина, дотримуючись певних нескладних правил, буде вносити свій посильний вклад у збереження природної краси нашого світу.

Акція викликала жвавий інтерес серед мешканців та гостей нашого міста.

Зокрема наголосили на необхідності:

–   Прибирати за собою сміття після відпочинку на природі;

–    Не скидати у воду сміття та залишки їжі під час відпочинку на водоймах: ставках, озерах, річках. Не мити у цих водоймах автомашини.

–    Приймати участь в озеленені свого населеного пункту, насаджувати парки, сквери, алеї.

–    По можливості, користуватися екологічно чистими видами транспорту, віддаючи перевагу біоавто (електромобілям), трамваям і тролейбусам, а в ідеалі, велосипедам – і природі користь, і людині здоров’я.

–    Піклуватися про раціональне використання ресурсів. Вимикаючи вчасно воду і світло, використовуючи економічні моделі техніки, ми думаємо про завтрашній день.

«Цінуймо те, що залишилось! Цінуймо природу!»