Відбувся благодійний пробіг «Біжу заради дітей»

24 квітня у Чернівцях у рамках фінал

у Всеукраїнської акції «Серце до серця» відбувся благодійний пробіг «Біжу заради дітей» із фінальним концертом. Учасники пробіглися у супроводі двох машин поліції від стадіону «Буковина» до площі Філармонії. Колону бігунів-благодійників встигали фотографувати і знімати, а деякі ще й інтерв’ю на бігу давали.

На площі Філармонії дійство продовжилось розіграшем призів від обласного відділення НОК України, обласного центру «Спорт для всіх» та фітнес-клубу «Силует». Проводити розіграш допомагали рекордсмен України в естафеті 4х100 м, кандидат до олімпійської збірної України Еміль Ібрагімов та екс-футболіст «Буковини» Олександр Білоус. А також, звісно, маленькі асистенти, які й витягували щасливі купончики зі скриньки. Еміль Ібрагімов, до слова, прибіг на площу фактично «з коліс» – лише повернувся до Чернівців, але, як зазначив, не міг не підтримати таку гарну справу.
А увінчалось спортивно-мистецьке свято благодійності гарним концертом за участю кращих фокалістів міста, серед яких левово частка були студентами БДМУ.
Регіональний координатор ВБФ «Серце до серця» у Чернівецькій області Анна Рибарчук подякувала за добрі серця і підтримку гарної справи всім учасникам забігу та благодійного концерту, а також перехожим, які долучились до збору коштів для придбання реанімаційного обладнання для обласної дитячої лікарні.
Організаційний комітет висловлює щиру вдячність ректору Бойчуку Тарасу Миколайовичу за підтримку та сприяння у проведенні акції та колективу палацу “Академічний” за участь та допомогу в організації мистецьких заходів.