• Українська
  • English
Шановні викладачі та студенти стоматологічного факультету, високоповажні лікарі-стоматологи!
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
високоповажні лікарі-стоматологи!

Шановні викладачі та студенти стоматологічного факультету, високоповажні лікарі-стоматологи!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята – Міжнародного дня стоматолога.

Навчання на стоматологічному факультеті Буковинського державного медичного університету розпочато лише шість років тому, проте кількість бажаючих навчатися цій спеціальності з кожним роком зростає. На сьогодні стоматологічному фаху навчаються 493 студенти, 116 лікарів-інтернів, 9 магістрів.

Ректорат створює всі умови для якісного навчального процесу. З початком навчального року студенти-стоматологи отримали можливість навчатися у новому корпусі із найсучаснішим обладнанням, отримано ліцензію на діяльність навчально-лікувального центру по вул. М.Вовчка. Найближчим часом буде створено зуботехнічну лабораторію, оснащену за сучасними стандартами. Уже підготована проектна документація з будівництва навчального корпусу по вул. Ризькій.

В свою чергу викладачі та студенти факультету беруть активну участь у житті університету, стають переможцями конкурсів та змагань, гідно представляють факультет на всеукраїнській та міжнародній аренах.

Шановні студенти бажаю Вам успіхів у навчанні. Нехай шлях, який ви обрали, вступивши на стоматологічний факультет Буковинського державного медичного університету, принесе Вам задоволення, благополуччя та нові професійні звершення.

Вельмишановні викладачі, бажаю Вам здоров’я, успіхів у роботі, вдячних пацієнтів, нових прагнень до підкорення наукових та професійних вершин. Даруйте здоров’я та красу, нехай Ваша професія приносить лише позитивні емоції.

З повагою,
Ректор
                                                                                                 Т.М. Бойчук

null

Корисно знати